+(420) 777-977-499 

Řadové domy v East Gardens

Již od 9 198 000 Kč
K dispozici je 41 řadových rodinných domů 5+kk s velkou zahrádkou o rozloze 100-300 m2. Váš nový domov je skutečně ideálním místem se skvělou dostupností. Předpokládané dokončení prvních domů je naplánováno již na zimu 2021.

Vítejte

Ideální bydlení pro nás znamená spokojený domov. Proto nehledáme jen kupce, ale budoucí sousedy. Pokud se chystáte vyměnit bydlení v bytě za dům, bude vás teď mnohem víc zajímat, kdo bydlí okolo. A jistě byste nejraději lidi s podobným životním stylem, kterým záleží na místě, kde bydlí.


Jednotné architektonické řešení považujeme za samozřejmost, bereme ale zodpovědnost i za vzhled okolí. Zavázali jsme se vysázet třešňovou alej, součástí bude také nový park a zeleň chceme v podobě předzahrádek přinést až k vám pod okna.


Projekt East Gardens nabídne 41řadových rodinných domů 5+kk s velkou zahrádkou o rozloze 100-300 m2. Lokalita poskytuje pestré sportovní vyžití v podobě cyklostezky, in-line dráhy a v zimě běžkování. Váš nový domov je skutečně ideálním místem se skvělou dostupností.


Předpokládané dokončení prvních domů je naplánováno již na zimu 2021!

Klidný život na zahradě

Řešení zeleně má na starost zahradní architekt, abyste se i venku cítili jako doma. Květiny, keře, popínavé rostliny, s tím vším můžete počítat. Zahrada bude osetá kvalitním travním semenem, zařídíme i terénní úpravy a zpevněné plochy, takže se nemusíte o nic starat. Ale samozřejmě si ji také můžete osadit a dotvořit podle svých představ. Ke správné zahradě patří i zahradní domek. Nemusíte být zrovna fandové do zahrádkaření, ale sekačku a gril nebo trampolínu a kola asi doma mít nemusíte. Proto postavíme i zahradní domky—funkční, bezpečné a vzhledově jednotné.

Pohodlí a bezpečí

Nadstandard v standardu

Prémiové standardy všude kam se podíváte Například v koupelnách jsou elegantní velkoformátové obklady s minimem spár. Velkolepých 100×60 cm je ve srovnání oproti běžným 20×40 cm výrazně luxusnější zážitek. V domech je vestavěný systém rekuperace vzduchu s možností přidání klimatizace. Kuchyně nejsou součástí nemovitosti, ale poskytneme vám dodavatele se slevou. Volba designu je na vás

Idylické sousedství

Pokud měníte byt za dům, jistě vás přímo v East Gardens potěší park s dětským hřištěm, ale i blízký bazén, víceúčelový krytý kurt, restaurace a další možnosti trávení volného času. Relaxujte a užívejte si s rodinou bez složitých přejezdů.

Nízké náklady, bezpečný domov

Údržba řadových domů je nižší než rodinný dům. Díky použití kvalitních materiálů, dodržování nejnovějších pokroků v oblasti udržitelného bydlení a moderních designových řešení. Blízkost domů vytváří bezpečnější prostředí se zachováním soukromí.

Slunce k vašim službám

Dispozice jednotek jsme vyprojektovali s ohledem na sluneční cyklus. Pro všechny místnosti jsme pečlivě zvolili ideální světovou orientaci. Příprava na žaluzie je v ceně.

Ekologické solarni panely 

Slunečná energie produkovaná lokálně je čistá a zadarmo. Každá jednotka proto bude mít přípravu střešní fotovoltaické panely. 

Úsporné vytápění  

Každý dům disponuje přípravou rekuperační jednotku, takže vaše spotřeba energií bude výrazně nižší než standard.  

Budoucnost je elektrická 

Dnes ještě nejspíš jezdíte na benzin, ale už zítra to může byt jinak. Příprava na nabíjející stanicí pro elektromobil je dobrá investice do budoucností. 

Bydlení
zn. Ideál

O ideálním bydlení má každý jinou představu. Pro nás je základním konceptem spokojený domov, ať už sníte o domu nebo bytu. Snažíme se hledat také budoucí sousedy, lidi, vedle kterých budete chtít bydlet. Kamarády s podobným životním stylem a hodnotami.

Místo pro život

Neřešíme jen prémiový design, ale dlouho jsme vybírali také lokalitu, řešili její bezpečnost a množství zeleně. A je nám jasné, že zejména když máte rodinu, hledáte... i spřízněnou komunitu. Zvlášť, pokud se poprvé chystáte stěhovat do vlastního domu.

Chytré bydlení

Budoucnost urbanismu vidíme v udržitelnosti a proto je pro nás důležité, aby i obyvatelé našich projektů mohli přispívat k pozitivní budoucnosti naší planety. V projektu Cherry Blossom Strančice tak najdete mnoho chytrých detailů, díky kterým mohou obyvatelé snížit svou ekologickou stopu na minimum.

Promyšlené plány

Rodinný dům A

Každý dům nabídne soukromí ve vlastní zahradě s terasou, zahradním domem a předzahrádku s krytým stáním na popelnice a dvěma parkovacími stáními s přípravou na nabíjecí stanici pro elektroautomobily. Uvnitř domu v přízemí najdete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, panoramatickým výhledem na zahradu a francouzskými okny, schodiště s nočním svícením, pracovnu s výhledem do ulice, toaletu a technickou místnost. Ve druhém patře jsou k dispozici dva pokoje, koupelna společná, hlavní ložnice s průchozí šatnou a vlastní koupelnou.

Dům A je orientovaný obývacím pokojem na zahradu, hlavní ložnicí k ulici a pokoji na zahradu. Velikosti zahrad se liší u každého domu.


Rodinný dům B

Každý dům nabídne soukromí ve vlastní zahradě s terasou, zahradním domem a předzahrádku s krytým stáním na popelnice a dvěma parkovacími stáními s přípravou na nabíjecí stanici pro elektroautomobily.


Uvnitř domu v přízemí najdete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, panoramatickým výhledem na zahradu a francouzskými okny, schodiště s nočním svícením, pracovnu s výhledem na zahradu, toaletu a technickou místnost.


Ve druhém patře jsou k dispozici dva pokoje, společná koupelna a hlavní ložnice s vlastní koupelnou.


Dům B je orientovaný obývacím pokojem na zahradu, kuchyňským koutem do ulice, hlavní ložnicí k ulici a pokoji na zahradu a do ulice. Velikosti zahrad se liší u každého domu.


Vyberte si svůj styl

Každý si u nás vybere svoji oblíbenou barevnou kombinaci, která ovlivní váš nový domov zvenši i zevnitř. Ať už se jedna o barvu fasády, dlažbu na terase vnitřní podlahy nebo obklady v koupelnách , vámi vybrané barevné schéma vás bude provázet celým domem.  

Vítejte doma

Každý pokoj vytváříme tak, aby co nejlépe plnil svůj účel. Útulné dětské pokoje proto mají okna do klidné zahrady, jsou funkčně rozdělené na zóny, mají spoustu úložných prostor a poskytují dostatek místa k hraní i učení se.


Obývací pokoje jsou světlé a vzdušné, jednoduché tvary nábytku doplňují čisté linie. Osvětlení pracuje se zónami kuchyně, jídelny a obývacího pokoje, u schodiště funguje světlo na čidlo. Z jídelny i obýváku můžete vstoupit přímo na krásnou terasu skrze velkoformátové francouzské dveře.


Sladké sny zaručeny

V nádherné ložnici najdete rafinované osvětlení u podlahy i zrcadlo na celou výšku prostoru. Barevné schéma bytu pracuje s tmavými odstíny, které jej zútulňují. U okna je umístěna pracovní zóna s knihovnou.Domácí lázně

Abyste se v koupelně cítili dobře, najdete v ní velkoformátové keramické obklady se vzorem přírodního kamene. Jsou zde dvě skříňky, které poskytují dostatek úložných prostor na vše, co potřebujete. Nika nad WC má LED podsvícení, u podlahy se nachází noční orientační osvětlení. Den i noc vám prozáří také LED osvětlení v zrcadlových dvířkách skříní.


Zaujal vás tento projekt?

Rádi se vám budeme osobně věnovat.


Nefandíte psaní?

+(420) 777-977-499 


Kliknutím na tlačítko souhlasíte se zpracováním osobních údajů